:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
strana: 1 2
Osobní profil Roteiro.cz (neregistrovaný) | 16.04.2017 18:14
Dobrý den,

rádi bychom vás informovali o spuštění nového fotbalového portálu https://www.roteiro.cz, na kterém můžete nalézt veškeré statistiky hráčů, týmů a rozhodčích z celé České republiky. Pokud vás zajímají např. statistiky vašeho týmu, ty můžete najít na následující adrese:

Budeme rádi za jakýkoliv feedback.

Děkujeme!
Osobní profil jaaggi (neregistrovaný) | 21.07.2015 10:29
Dobrý den, hledám mezi fanoušky nebo členy klubu Sokol Kladky sběratele fotbalových programů (zpravodajů), se kterým bych mohl spolupracovat při výměně fotbalových programů různých klubů z České republiky, případně odkoupím starší nepotřebné programy (zpravodaje).
Kontakt - football.programmes@seznam.cz
Osobní profil Fanda (neregistrovaný) | 08.03.2012 17:00
Osobní profil peťa (neregistrovaný) | 19.10.2011 18:14
Osobní profil admin (neregistrovaný) | 14.05.2010 17:21
bohužel se nám zatoulalo heslo a email také nefunguje a admini z banda.cz jsou neoblomni a nechcou nám dát heslo...
Osobní profil čtenář (neregistrovaný) | 10.05.2010 17:45
Nazdárek, proč tu nepíšete komentáře ze zápasů??? 2 kola odehrané a nic...
Osobní profil Sokol Pyšel (neregistrovaný) | 07.05.2010 10:07
Osobní profil dan (neregistrovaný) | 14.02.2010 15:50
Akce, výrazné slevy na kopačky,chrániče, míče a veškeré fotbalové oblečení - až -70%
Osobní profil admin (neregistrovaný) | 06.09.2009 19:40
Chtěl bych poprosit někoho ochotného kdo by při utkáních pořídil nějaké fotografie a pak vložil na tyto stránky prosím ozvěte se zde na diskuzi.
Osobní profil Michal (neregistrovaný) | 18.08.2009 15:39
Tak pánové mám u Vás pivo za pirátské zkopírování...
Osobní profil komentář k zapasu od pteni (neregistrovaný) | 17.08.2009 18:48
Místo toho abychom ještě zapnuly a zkusily dát za 50 minut 2 góly, což jistě není nereálné jsme se začali hádat s rozhodčím, faulovat, sbírat karty a na fotbal už jsme se vykašlali. Výsledkem toho bylo: penalta – 3:0, přímák – 4:0 a možná ofsajd 5:0. Dále asi 5 žlutých karet a další 2 červené. Zápas jsme si prohráli úplně sami vlastní blbostí. Na hráčích Kladek bylo vidět, jak se hraje o postup a že mají chuť hrát. Těžko říci, jak by se vyvíjel zápas kdybychom šli do vedení my, ale na kdyby se nehraje. Nic naplat. Po lehkém utkání a laciném vítězství nad Zdětínem jsme dostali pořádně na prdel a snad nás to probere. Z tohoto zápasu se dají vyvodit snad jen 2 pozitiva: 1. Snad jsme si všichni uvědomili, že ani v pralesní čtverce nám nikdo nic zadarmo nedá a o každý bod se musí jezdit po prdeli a za druhé jsme rádi, že na lavce nedostal CECA infarkt – možností k tomu měl nepočítaně. Aktuálně ztrácíme jen 3 body na první Kladky, což není žádná propast. Teď je hlavně důležité na tento zpackaný zápas rychle zapomenout a jet dál. Čekají nás 2 důležité zápasy…hrajeme 2x doma a to MUSÍ být 6 bodů!!! Doufám, že v neděli budeme hrát s chutí a zahrajeme si fotbal!
Osobní profil komentář k zapasu od pteni (neregistrovaný) | 17.08.2009 18:47
Po této vcelku solidní 20-ti minutovce se naše hra hodně změnila. Špatně jsme dodržovali taktiku a domácí nás přehrávali a hlavně přečíslovali. Výsledkem všech zmatků v naší obraně byl vedoucí gól hostů. Ti skórovali z rohového kopu, kdy jsme si špatně přebrali hráče. Poločas tak skončil vedením domácích 1:0. Po té, co jsme si v šatně něco řekli a něco vyslechli :-) se šlo do druhé půle. Dalo by se říct, že pro nás druhé půle skončila už po 5-ti minutách. Opět jsme obdrželi branku z rohového kopu…míč který letěl asi ve výšce pasu prošel CELÝM malým vápnem a tam nebyl problém aby ho kolenem doklepl domácí hráč do sítě. Po této brance bych mohl komentář ukončit, protože co se dělo pak už nemá snad ani smysl komentovat…ale zkusím to. Po druhé obdržené brance jsme se sesypali jako domeček z karet.
Osobní profil komentář k zapasu od pteni (neregistrovaný) | 17.08.2009 18:44
Zápas: Kladky - Muži A
Kladky – Ptení 5:0 (1:0) Hola hou, máme za sebou druhé ,,fotbalové“ vystoupení aktuálního fotbalového ročníku. Tentokráte jsme jeli na horkou půdu, k favoritovi na postup… do Kladek. Do zápasu jsme šli s taktikou spíše vyčkávací, co soupeř předvede a čekali jen na brejky. Tato taktika nám vycházela si do 20. minuty hry. Domácí hráči drželi po většinu času míč na svých kopačkách, ale k žádné vážnější akci se nedostali. Naopak jsme to mohli být my, kteří jsme mohli jít do vedení. Po brejkové situaci byl v obrovské šanci Jirka Hraboš ale míč si dal na dlouhou nohou…o pár minut později šli 3 naši útočníci na 2 obránce ale naši šanci zastavila nepřesná přihrávka, kterou Honza nemohl zpracovat.
Osobní profil Fans (neregistrovaný) | 09.08.2009 20:12
Parádní výkon kluci
Osobní profil Pořadatel HVOZD (neregistrovaný) | 28.07.2009 14:43
Zveme všechny příznivce kapely KRÁPNÍK na sobotní karneval do HVOZDA. Od 20:00 hod sud piva zdarma!
Osobní profil Kuřba (neregistrovaný) | 19.07.2009 21:28